O nás

Naše společnost Kopecký CZ s.r.o. byla založena v červenci roku 2000 jako místní prodejce materiálu pro výrobu nábytku, nábytkového kování a elektrospotřebičů. Od roku 2004 jsme se zaměřili na prodej nábytkového kování a doplňků pro nábytkáře, truhláře a domácí kutily.
Postupně jsme navázali zahraniční obchodní vztahy s dodavateli a rozšířili tak portfolio nabízených výrobků a služeb. Stali jsme se výhradními dovozci a prodejci kování od firem REJS, SIGE, ZOBAL, GASPERIN, ATIM, DOAL a dalších.

Za naší provozovny v Brně obsluhujeme zákazníky po celém území ČR. Mezi naše zákazníky patří nábytkáři, truhláři, architekti či domácí kutilové, ale ochotně obsloužíme i ty zákazníky, kteří občas potřebují něco do domácnosti.

Poslání společnosti

Posláním společnosti je nabídnout našim zákazníkům širokou nabídku kvalitního zboží, nadstandardní služby a odborné poradenství. K zákazníkům přistupujeme individuálně se snahou řešit veškeré dotazy, požadavky či reklamace ke spokojenosti zákazníka.

Řídíme se pravidlem "náš zákazník, náš pán". Těšíme se na spolupráci s Vámi a plně věříme, že budete spokojeni nejen s kvalitou námi dodávaných výrobků, ale i s našim přístupem a poskytovanými službami.